Hakkımızda

A.Hakan EKİNCİ / Yön Kur. Bşk.

Hikayemiz

Sürekli gelişme anlayışıyla, bilgi ve birikimlerini insanlığın hizmetine sunarak üstün nitelikli oyunlar ve değerler üreten, değişen ve gelişen toplumun beklentilerine uygun tasarım ve fikirler oluşturan Toli Games, Bursa merkezli 20 yılı aşkın zeka oyunları tecrübesi ile 1998’den beri oyun üretimi yapmaktadır.

"Oyun dünyanın en ciddi işidir" sloganıyla çıktığı bu yolda oyunun bireylerin gelişim ve öğrenme sürecinde büyük katkı sağladığını özellikle çocuklarla iletişim kurmanın en iyi yolun oyun olduğunu biliyor ve bu anlamda Yön. Kur. Bşk. Ahmet Hakan Ekinci ve uzman Ar-Ge ekibinde oyuna 20 yılını vermiş ve 25'e yakın oyunu olan Türkiye'nin ilk oyun yazarı, Matematik Öğretmeni İbrahim Halil Demir, Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail Naci Cangül, Sınıf Öğretmeni Suat Sönmez, Matematik Öğretmeni Tahsin Üstündağ hocaları ve tasarım ekibi ile 3-99 arasında tüm yaş gruplarına yönelik ekonomik, özgün, sağlıklı ve kaliteli oyun üretimi kendi bünyesinde yapmaktadır.

Misyon

Sürekli gelişme anlayışıyla, bilgi ve birikimlerimizi insanlığın hizmetine sunarak üstün nitelikli oyunlar ve değerler üretmeye devam edecek; Değişen ve gelişen toplumun beklentilerine uygun tasarım ve fikirler oluşturacak;

Varlıklarımızın değerini arttırmak, müşterilerimiz ve yatırımcılarımız için güvenirliliğimizi sürdürmek için sektörde Toli Games farkını ortaya çıkarmak için çalışmalara tüm hızıyla devam edeceğiz.

Vizyon

İnsanları her zaman her yerde harika oyunlarla desteklemek ve birçok insan için daha iyi bir yaşam kalitesi oluşturmak; Dünya’da oyun severler için özgün ve kaliteli oyunlar üretmek ve ülkemiz için üreten bir değer ortaya koymak; Evrensel değerler ışığında üstün nitelikli, değişime ve gelişime açık bireylerin yetişmesi için her zaman çalışmaya ve üretmeye devam etmektir.

Toli Games;2019 yılında Bursa’da Matematik Öğretmeni İbrahim Halil Demir tarafından TOLİ (Türkiyenin Oyun Lideri) adıyla Bilgin Türkiye, Da-Ga, Akıllı Küpler, Mezopotamya, Bilgin Bursa, QuickMath, Weecode, HSG, iBon, BlackMax, Ti Matematik, Olipi, HidIQ, Reversi, Dörtle, Barikat ve çeşitli matematik oyunlarıyla oyuncak ve eğitim araçları sektöründe yerini aldı.

2019 yılında markalaşma sürecini tamamlayan, çocuklarımızın ruh ve beden sağlığı ile MİDLAP metoduna (eğlenerek öğrenme) uygun nitelikli üretim yapmayı misyon edinen Toli Games Akıl ve Zekâ Oyunları; 2020 itibariyle eğitimci kimliğiyle Türkiye’nin en iyi eğitim kurumlarının birinde kurucu olan Ahmet Hakan Ekinci Yönetim Kurulu Başkanlığında, başta Bilgin Türkiye olmak üzere 50’yi aşkın özgün ve beynelmilel oyunlarıyla çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunuyor.

Toli Games; ürettiği her oyunun çocuklar üzerindeki kazanımları üzerinde titizlikle duruyor ve onların Bilişsel, Sosyal-Duygusal, Fiziksel ve Dil Gelişimine olan katkısını çok kıymetli kurum ve akademisyenlerle işbirliği içerisinde değerlendiriyor.

Toli Games; oyunun çocuklarımızın hayal gücünü geliştiren, onların yaratıcılığını destekleyen ve onları hayata hazırlayan en önemli gelişim aracı olduğu bilinciyle hareket ediyor. Bu doğrultuda Türkiye’mizin geleceğine yatırım yapmayı misyon edinen Toligames, 19 yıllık sektör ve 6 yıllık marka deneyimiyle her çalışmasında daima gelişen ve geliştiren olmayı tercih ediyor.

%100 yerli, kaliteli üretimiyle ve yedek parça garantisiyle ithal ürünlere göre tüketicisine büyük avantajlar sağlayan Toli Games; Aralık 2018’de yapılan Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle İnegöl TEMATİK Lisesi öğrencilerinin ahşap oyuncak üretiminde söz sahibi olmasına imkân vererek eğitime büyük katkı veriyor.

Toli Games Akıl ve Zekâ Oyunları; oyun üretiminin yanında kreşler ve anaokulları, kolejler, belediyelerin sosyal alanları, çocuk kulüpleri, hastane ve rehabilitasyon merkezleri, eğlence mekanları gibi birçok noktada öğrenci, öğretmen ve ebeveyne yönelik oyun atölyeleriyle, turnuva organizasyonlarıyla, eğitmen eğitimi ve sertifika hizmetleriyle, akademik seminerlerle, akıl ve zekâ oyunları sınıfları donanım hizmetleriyle de tercih ediliyor.

Geniş Ürün Yelpazesi

TOLİGAMES; Anaokulları, Anasınıfları, Özel Kolejler, Özel Anaokulları, Kreşler, Belediyeler, Hastaneler, Fabrikalar, Rehabilitasyon Merkezleri, Eğlence Mekanları, Çocuk Klüpleri ve Çocukların bulunabileceği her yerde varız. Ürünlerimize mağazamızda ve internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ödeme Kolaylığı

TOLİGAMES 'den alacağınız ürünlerde kredi kartına taksit imkanı sizleri bekliyor.

Özel Not:Firmamızdan aldığınız her ürünün TOLİGAMES Zeka Oyunları San. Tic. Ltd. Şti. güvencesi altında olduğunu unutmayınız. Ürünlerimizi teslim alırken mutlaka kontrol ediniz. Şirketimizden aldığınız her türlü belgeyi bir yıl süreyle mutlaka muhafaza ediniz. Şirketimizle ilgili küçük dahi olsa problemleriniz için mutlaka bize ulaşınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR